Terminy przyjęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
Dr Anna Grad
15:20
17:20
16:00
Dr Małgorzata Zaława- Dąbrowska
16:00
18:00
17:00

Poniedziałek

  • Dr Anna Grad
    15:20 - 17:20

Wtorek

  • Dr Małgorzata Zaława- Dąbrowska
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Dr Maria Boczar
17:00
18:30
18:00

Wtorek

  • Dr Maria Boczar
    17:00 - 18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Dr Anna Kijakowska
18:00
20:00
19:00

Środa

  • Dr Anna Kijakowska
    18:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Dr Anna Podrażka- Szczepanik
08:00
12:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Dr Mariusz Miśkiewicz
18:30
20:00
Dr Mariusz Miśkiewicz
18:30
20:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Mariusz Miśkiewicz
    18:30 - 20:00

Środa

  • Dr Mariusz Miśkiewicz
    18:30 - 20:00

Czwartek

  • Dr Anna Podrażka- Szczepanik
    08:00 - 12:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
Punkt Pobrań
07:30
11:30
Punkt Pobrań
07:30
11:30
Punkt Pobrań
07:30
11:30
Punkt Pobrań
07:30
11:30
Punkt Pobrań
07:30
11:30
08:00
09:00
10:00
11:00

Poniedziałek

  • Punkt Pobrań
    07:30 - 11:30

Wtorek

  • Punkt Pobrań
    07:30 - 11:30

Środa

  • Punkt Pobrań
    07:30 - 11:30

Czwartek

  • Punkt Pobrań
    07:30 - 11:30

Piątek

  • Punkt Pobrań
    07:30 - 11:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Ewa Nowakowska- Szyrwińska
16:00
20:00
17:00
18:00
19:00

Wtorek

  • Dr Ewa Nowakowska- Szyrwińska
    16:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
14:00
Mgr Elżbieta Radkowska
14:30
20:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00

Piątek

  • Mgr Elżbieta Radkowska
    14:30 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Dr Tomasz Mazurczak
08:30
11:00
09:00
10:00

Środa

  • Dr Tomasz Mazurczak
    08:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Dr Beata Kaszyńska
17:30
20:00
Dr Beata Kaszyńska
17:30
20:00
18:00
19:00

Wtorek

  • Dr Beata Kaszyńska
    17:30 - 20:00

Czwartek

  • Dr Beata Kaszyńska
    17:30 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Krzysztof Krauze
16:00
20:00
17:00
18:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Krzysztof Krauze
    16:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Dr Aleksander Kapłon
12:30
15:30
13:00
14:00
15:00
Dr Anna Grad
15:20
17:20

Dr Alicja Karney
17:00
20:00
16:00
17:00
Dr Alicja Karney
17:00
20:00
Dr Alicja Karney
17:00
20:00
Dr Alicja Karney
17:00
20:00
Dr Katarzyna Walicka- Serzysko
17:00
20:00
18:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Anna Grad
    15:20 - 17:20
  • Dr Alicja Karney
    17:00 - 20:00

Wtorek

  • Dr Alicja Karney
    17:00 - 20:00

Środa

  • Dr Aleksander Kapłon
    12:30 - 15:30
  • Dr Alicja Karney
    17:00 - 20:00

Czwartek

  • Dr Alicja Karney
    17:00 - 20:00

Piątek

  • Dr Katarzyna Walicka- Serzysko
    17:00 - 20:00
No events available in psycholog category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13:00
Katarzyna Jakubowska
13:00
15:30
14:00
15:00
16:00
Mgr Marta Domańska
16:00
20:00
Katarzyna Jakubowska
16:00
19:00
17:00
18:00
19:00

Poniedziałek

  • Katarzyna Jakubowska
    13:00 - 15:30

Wtorek

  • Mgr Marta Domańska
    16:00 - 20:00

Czwartek

  • Katarzyna Jakubowska
    16:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Krystian Żochowski
16:30
20:00
17:00
18:00
19:00

Czwartek

  • Dr Krystian Żochowski
    16:30 - 20:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07.00
Punkt Pobrań
07.30
11.30
Punkt Pobrań
07.30
11.30
Punkt Pobrań
07.30
11.30

Punkt Pobrań
07.30
11.30

Punkt Pobrań
07.30
11.30
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Dr Anna Grad
15.20
17.20



14.00
15.00
16.00


Dr Maria Boczar
17.00
18.30





17.00

18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

Indywidualne ustalanie terminów wizyt do następujących specjalistów: 

Dr Hanna Mierzewska– genetyk kliniczny   

Mgr Krzysztof Kaczmarek– osteopata

Dr Pawłowska– medycyna pracy

Agnieszka Głukowska- Sobol – psycholog

Karolina Kisielińska- Tomczak – dietetyk

mgr Ewa Zacharska-Kokot- echo serca – raz w miesiącu