Terminy przyjęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Małgorzata Zaława- Dąbrowska
16:00
20:00
17:00
18:00
19:00

Wtorek

  • Dr Małgorzata Zaława- Dąbrowska
    16:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Maria Boczar
16:00
18:00
17:00

Wtorek

  • Dr Maria Boczar
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Dr Anna Kijakowska
18:00
20:00
19:00

Środa

  • Dr Anna Kijakowska
    18:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Dr Anna Podrażka- Szczepanik
08:00
11:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Dr Mariusz Miśkiewicz
18:30
20:00
Dr Mariusz Miśkiewicz
18:30
20:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Mariusz Miśkiewicz
    18:30 - 20:00

Środa

  • Dr Mariusz Miśkiewicz
    18:30 - 20:00

Piątek

  • Dr Anna Podrażka- Szczepanik
    08:00 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Dr Marek Kulig
17:00
20:00
18:00
19:00

Piątek

  • Dr Marek Kulig
    17:00 - 20:00
No events available in logopeda category!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Dr Tomasz Mazurczak
08:40
11:00
09:00
10:00

Środa

  • Dr Tomasz Mazurczak
    08:40 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Dr Beata Kaszyńska
17:30
20:00
Dr Beata Kaszyńska
17:30
20:00
18:00
19:00

Wtorek

  • Dr Beata Kaszyńska
    17:30 - 20:00

Czwartek

  • Dr Beata Kaszyńska
    17:30 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Dr Krzysztof Krauze
16:00
20:00
17:00
18:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Krzysztof Krauze
    16:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Dr Aleksander Kapłon
12:00
15:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Dr Alicja Karney
16:40
20:00
Dr Alicja Karney
16:00
17:40
Dr Alicja Karney
16:40
20:00
Dr Agnieszka Urzykowska
16:00
20:00

Dr Alicja Karney
16:40
20:00
17:00
18:00
19:00

Poniedziałek

  • Dr Alicja Karney
    16:40 - 20:00

Wtorek

  • Dr Alicja Karney
    16:00 - 17:40

Środa

  • Dr Aleksander Kapłon
    12:00 - 15:00
  • Dr Alicja Karney
    16:40 - 20:00

Czwartek

  • Dr Agnieszka Urzykowska
    16:00 - 20:00
  • Dr Alicja Karney
    16:40 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Agnieszka Głukowska- Sobol
16:00
20:00
17:00
18:00
19:00

Środa

  • Agnieszka Głukowska- Sobol
    16:00 - 20:00
No events available in rehabilitant category!
No events available in usg category!
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00


Dr Maria Boczar
16.00
18.00







Dr Marcin Ring
16.00
20.00


17.00
Dr Marek Kulig
17.00
20.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!

Indywidualne ustalanie terminów wizyt do następujących specjalistów: 

Prof. Hanna Mierzewska – genetyk kliniczny   

Anita Ozga – dietetyk

Dr n.med. Ewa Zacharska-Kokot – 1 środa w miesiącu 16.00-20.00

Mgr Elżbieta Radkowska – logopeda – 1 piątek w miesiący 14.00-18.00

 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...






Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".