Nefrolog dziecięcy

Nefrolog dziecięcy

Choroby nerek oraz układu moczowego są problemem dotykającym zarówno małych pacjentów, jak i nastolatków. We wszystkich tych przypadkach niezbędny może się okazać nefrolog dziecięcy. To specjalista, który udzieli wsparcia zarówno, gdy choroba ma charakter przewlekły lub nagły i wymaga szybkiej interwencji.

Nefrolog, jako specjalista od nerek i układu moczowego, przeprowadzi konsultację i zleci badania diagnostyczne, które pozwolą na prawidłowe leczenie.

Nefrolog dziecięcy

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney w zakresie nefrologii prowadzi porady dla pacjentów poniżej 18. roku życia. Przyjmuje u nas doświadczony nefrolog – lekarz pediatra z podspecjalizacją w zakresie nefrologii. Na wizytę możliwe jest zapisanie się również bez skierowania – wizyta ma charakter prywatny.

Nefrolog w naszej poradni to:

  • konsultacja medyczna z lekarzem nefrologiem dziecięcym, posiadającym wieloletnie doświadczenie w leczeniu młodych pacjentów,
  • własny punkt pobrań do badań laboratoryjnych oraz zapewniamy m.in. badania USG na miejscu.

Współpracujemy z szeregiem Towarzystw Ubezpieczeniowych, realizując popularne polisy zdrowotne. Aby uzyskać więcej informacji na temat konsultacji nefrologicznych, jak i warunków płatności i innych zagadnień związanych z funkcjonowaniem Poradni, prosimy o kontakt. Nasza recepcja znajduje się przy Rydygiera 13. Informacji udzielamy również drogą telefoniczną.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]