Psycholog

Psycholog dziecięcy

Zaburzenia zachowania, rozwoju, problemy z radzeniem sobie ze stresem, w sytuacjach trudnych, stanach lękowych… to tylko kilka sytuacji, w których konsultacji udzielić może psycholog. Psychologia jest dziedziną wiedzy, która w ujęciu psychologii stosowanej zajmuje się m.in. zaburzeniami psychologicznymi – ich diagnozowaniem oraz leczeniem, a także m.in. problemami szkolno – wychowawczymi, relacjami rodzinnymi i wieloma innymi.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney prowadzi konsultacje psychologiczne. Współpracuje z nami zarówno psycholog dziecięcy, jak i specjalista, który prowadzi konsultacje psychologiczne dla młodzieży oraz osób dorosłych. Miejscem naszej działalności jest warszawski Żoliborz.

Psycholog dziecięcy i dla dorosłych

Nasz psycholog prowadzi m.in.:

  • testy diagnostyczne – osobowości, inteligencji, rozwoju i więcej,
  • terapię dla dzieci i młodzieży z ADHD,
  • treningi koncentracji, kontroli emocji i lęków,
  • diagnozę psychologiczną.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]