Internista

Internista

Internista to specjalista chorób wewnętrznych, lekarz, którego odwiedzamy najczęściej – traktowany jest jako lekarz pierwszego kontaktu. Regularne kontrole stanu zdrowia pozwalają na wykrycie wielu chorób we wczesnym stadium – dają szansę na szybszą rekonwalescencję i uniknięcie poważnych problemów ze zdrowiem.

W Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney przyjmuje internista prywatnie – w naszej Poradni Lekarskiej masz możliwość umówienia się na konsultację.

Lekarz internista z doświadczeniem

W zespole lekarzy internistów nasza Poradnia ma specjalistów chorób wewnętrznych, w tym gastroenterologii, o szerokim doświadczeniu. Wykonujemy również badania diagnostyczne, w tym laboratoryjne (własny punkt pobrań).

Nasz internista przyjmuje zarówno Pacjentów chcących skontrolować swój stan zdrowia, jak i w sytuacji, gdy chcą się przygotować do szczepienia czy też podjąć leczenie choroby przewlekłej.

W razie potrzeby, lekarz internista skieruje również do innych specjalistów, w tym współpracujących z naszą poradnią, czy też zleci badania, pozwalające postawić prawidłową diagnozę i podjąć odpowiednie leczenie.

Internista prywatnie: Żoliborz, Rydygiera 13

W Poradni Lekarskiej przyjmuje obecnie:

dr Mariusz Miśkiewicz – specjalista internista II stopnia.
Konsultacje dorosłych w zakresie chorób wewnętrznych, szczególnie w zakresie gastroenterologii.

Dni przyjęć: poniedziałki i środy w godz. 18.30 – 20.00

By umówić się na konsultację z lekarzem lub uzyskać dodatkowe informacje, m.in. na temat ubezpieczycieli, z którymi współpracujemy i metod finansowania leczenia – można skontaktować się z recepcją telefonicznie bądź osobiście. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]