Alergolog

Alergolog dziecięcy i dla dorosłych

Alergie to jedna z najczęstszych dolegliwości, dotykająca także najmłodszych. Katar sienny, alergiczne choroby układu oddechowego, wypryski skórne… to tylko kilka spośród objawów w których specjalizuje się alergolog.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje wsparcie w zakresie alergologii zarówno dla dorosłych Pacjentów, jak i dla dzieci.

Nasz alergolog to lekarz z II stopniem specjalizacji, który prowadzi diagnostykę alergii skórnych, wziewnych oraz leczenie chorób alergicznych takich, jak m.in. astma oskrzelowa.

Doświadczony alergolog dziecięcy

Bez względu na to, czy potrzebny doświadczony alergolog dziecięcy czy poszukujesz specjalisty, który zajmuje się pacjentami po 18. roku życia, w naszej poradni masz możliwość uzyskania konsultacji od lekarza o właściwej specjalizacji.

Nasz lekarz alergolog prowadzi:

  • konsultacje alergologiczne,
  • leczenie przewlekłych chorób alergicznych – włączając w to astmę oskrzelową,
  • diagnostykę – w tym testy skórne wszelkiego typu.

Nasza recepcja udzieli więcej informacji i pozwoli umówić  się na dogodny termin konsultacji.

W naszej poradni alergologicznej pomoc medyczna skierowana jest do pacjentów ze wszelkiego typu schorzeniami alergicznymi.

Poradnia Lekarska dr Karney współpracuje z najpopularniejszymi ubezpieczycielami, zapewniając możliwość realizacji wizyty u alergologa w ramach różnorodnych prywatnych ubezpieczeń medycznych.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]