Logopeda dziecięcy

Logopeda neurologopeda dziecięcy

Rozszczep podniebienia, opóźniony rozwój mowy, zaburzenia artykulacji… to tylko niektóre spośród dolegliwości natury logopedycznej i neurologopedycznej. Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje specjalistyczną pomoc Pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie.

Nasz logopeda to wykwalifikowany specjalista z doświadczeniem zawodowym, który podejmuje się pracy zarówno z dziećmi, jak i z młodzieżą. Celem pracy logopedy jest zniwelowanie problemów z mówieniem i ułatwienie codziennej komunikacji pacjentom. Terapia prowadzona jest metodami dostosowanymi do specyfiki zaburzeń medycznych, po przeprowadzeniu badań.

Doświadczony logopeda dziecięcy

Zajęcia, prowadzone przez neurologopeda są w formie terapii indywidualnej. Konsultacja, którą przeprowadza logopeda to zarówno proces diagnostyczny, jak i terapia metodami dobranymi do specyfiki zaburzenia mowy.

Neurologopeda – w jakich przypadkach może pomóc logopeda o tej specjalności?

W Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney przyjmuje specjalistka w dziedzinie logopedii oraz neurologopedii. Problemy, w których może pomóc logopeda to między innymi:

  • problemy z jedzeniem
  • problemy u dzieci po operacjach wad wrodzonych twarzoczaszki
  • opóźniony rozwój mowy
  • krótkie wędzidełko języka.

By uzyskać pełne informacje o zakresie udzielanego wsparcia – skontaktuj się z nami.

Uwaga! Nie pracujemy pod względem logopedycznym z dziećmi autystycznymi.

Informacje praktyczne

Aby umówić się na wizytę w naszej poradni lub uzyskać więcej informacji – skontaktuj się. Na Twoje pytania odpowiemy zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio – pytaj o nie w recepcji.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]