Dietetyk

Dietetyk dla dzieci

Otyłość, alergia pokarmowa, cukrzyca, choroby układu krążenia, przewodu pokarmowego – to tylko niektóre sytuacje, w których potrzebna jest właściwie zbilansowana dieta i wsparcie dietetyka.

Osoby zmagające się z problemami takimi jak: nadwaga, niedowaga, a także w wyjątkowej sytuacji zdrowotnej – np. w ciąży, w okresie karmienia oraz ci, którzy chcą uzyskać fachowe porady związane z dietą mogą uzyskać pomoc medyczną. Dietetyk jest specjalistą, który podczas konsultacji może zaproponować plan dietetyczny, dopasowany do problemów zdrowotnych.

Dobry dietetyk zapewni pomoc medyczną przy zaburzeniach żywieniowych

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje możliwość konsultacji, gdy chodzi o dietetykę – bez względu na to, ile lat ma Pacjent.

Przyjmuje u nas dietetyk dziecięcy, który zajmuje się Małymi Pacjentami, zmagającymi się m.in. z problemami z prawidłową masą ciała (zarówno otyłość jak i niedowaga), alergiami czy cukrzycą, jak i dobry dietetyk dla młodzieży oraz dorosłych pacjentów.

Tak jak inne poradnie dietetyczne, Poradnia Lekarska dr Alicji Karney skupia się przede wszystkim na poradach dotyczących zdrowego odżywiania się w stanach chorobowych. Nasz dietetyk dla dzieci oraz dorosłych zapozna się ze stanem zdrowia Pacjenta, a następnie przedstawi porady dietetyczne i dostosowuje plan żywieniowy do problemów zdrowotnych – tak, by wspomóc proces leczenia.

Dietetyk dziecięcy oraz dla dorosłych

Nasza poradnia dietetyczna dla dzieci oraz starszych pacjentów proponuje wsparcie zarówno w zakresie wstępnych konsultacji żywieniowych, jak i układania planu żywieniowego oraz kontroli nad postępami w diecie, w długofalowej opiece.

Jak pracuje nasz dietetyk dla dzieci oraz dorosłych?

Pierwsza wizyta to konsultacja, w trakcie której specjalista przeprowadzi z Pacjentem pełen wywiad – poświęcony zarówno dolegliwościom zdrowotnym (przydatne będą m.in. wyniki badań), jak i jego przyzwyczajeniom żywieniowym. Wykonywany jest również profesjonalny pomiar masy i wzrostu oraz analiza składu ciała.

Na tej podstawie dietetyk opracuje plan żywieniowy, dopasowany do potrzeb zdrowotnych, a także upodobań kulinarnych. Pacjent otrzymuje również porady dietetyczne pozwalające wprowadzić zalecenia specjalisty w życie.

Dietetyk, podczas kolejnych wizyt kontrolnych sprawdzi postępy w realizacji planu żywieniowego i zapewni dalsze wsparcie.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]