Pediatra

Pediatra

W wieku dziecięcym wymagana jest stała opieka lekarska, dotyczy ona bilansów zdrowia, badania przed szczepieniami, jak i w przypadku nagłego zachorowania dziecka. Wsparcia medycznego dla dzieci udziela dobry pediatra – lekarz posiadający specjalizację w chorobach wieku dziecięcego.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney zapewnia szeroką opiekę pediatryczną nad dziećmi od pierwszych dni życia aż po ukończenie 18. roku życia.

W zespole pediatrów znajdziesz doświadczonych specjalistów. Naszym pediatrą jest m.in. doktor Alicja Karney – założycielka Poradni, doktor nauk medycznych ze specjalizacją II stopnia.

Dziećmi  zajmie się u nas dobry pediatra, prowadząc konsultacje zarówno w ramach kontroli zdrowia, jak i sytuacji nagłych chorób i innych problemów medycznych. Nasza poradnia znajduje się w dzielnicy Żoliborz, przy ul. Rydygiera 13.

Prywatny pediatra dla dziecka

Małym Pacjentom zapewniamy pełną opiekę medyczną  – począwszy od bilansów oraz okresowych badań kontrolnych, które pozwalają określić prawidłowy rozwój dziecka, aż po pomoc w nagłych wypadkach czy leczenie chorób przewlekłych.

Nasi lekarze pediatrzy codziennie w godzinach popołudniowych. Przychodnia jest dostosowana pod względem technicznym do przyjmowania Pacjentów w wieku dziecięcym. Dysponujemy również własnym punktem pobrań materiału do badań diagnostycznych.

Pediatra prywatnie z naszej Poradni to specjalista z II stopniem specjalizacji. W wybranych przypadkach pediatra skieruje dziecko na konsultację u innego specjalisty. Przyjmuje u nas m.in. ortopeda dziecięcy, nefrolog, alergolog, dermatolog.

Informacje szczegółowe:

Dni przyjęć: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 20.00

Współpracujemy z licznymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w ramach prywatnych ubezpieczeń medycznych. Informację o tym, czy nasz prywatny pediatra jest dostępny również w ramach Twojego!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji – zadzwoń lub napisz, kontaktując się z naszą recepcją.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]