Ortopeda

Ortopeda dziecięcy

Dobry ortopeda dziecięcy to specjalista, który zatroszczy się m.in. o prawidłowy rozwój stawów biodrowych malucha, a także profilaktykę i leczenie wad postawy, chorób kręgosłupa czy też narządu ruchu.
Poradnia Lekarska dr Alicji Karney jest miejscem, gdzie przyjmuje ortopeda dziecięcy, a także dla dorosłych pacjentów. W dzielnicy Żoliborz, można uzyskać wsparcie medyczne w tej właśnie dziedzinie w naszej Poradni.

Ortopeda w Warszawie: USG i inne badania oraz terapia

Nasza poradnia ortopedyczna dla dzieci, a także dorosłych zapewnia opiekę medyczną w zakresie wszelkiego typu schorzeń ortopedycznych. Specjalista chirurgii ortopedycznej i traumatologii II stopnia przyjmuje Pacjentów zarówno cierpiących na przewlekłe schorzenia, jak i dolegliwości pourazowe – wszelkiego typu stłuczenia, zwichnięcia i inne.

Zajmujemy się również najmłodszymi pacjentami – ortopeda dziecięcy wykona m.in. badanie USG bioderek dziecięcych. W razie potrzeby skieruje na badania radiologiczne lub inne niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy.

Poradnia ortopedyczna dla dzieci i dorosłych

W naszej poradni ortopedycznej można liczyć na wsparcie lekarskie zarówno w przypadku chorób przewlekłych, jak i urazów. Konsultacje prowadzi u nas dobry ortopeda dziecięcy i dla dorosłych – specjalista z wieloletnim doświadczeniem i II stopniem specjalizacji. Badanie odbędzie się w warunkach dostosowanych do potrzeb Małych Pacjentów.

Gdy chodzi o badania, które wykona nasz ortopeda – USG jest tylko jednym z nich. W naszej recepcji można ustalić dogodny dla siebie termin na to badanie oraz inne wizyty lekarskie.

Informacje praktyczne:

By poznać szczegóły i umówić się na konsultację, można zadzwonić bądź skontaktować się bezpośrednio z recepcją Poradni.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]