Dermatolog

Dermatolog

Trądzik, atopowe zapalenie skóry, zakażenia grzybicze, brodawki… to tylko niektóre schorzenia, w przypadku których pomocy udzieli lekarz dermatolog.

Gdy chodzi o miasto Warszawa – dermatolog prywatnie przyjmuje w Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney. Zakres wsparcia lekarskiego obejmuje wszelkie dolegliwości natury dermatologicznej. Na wizytę można umówić się również bez skierowania od lekarza rodzinnego.

Dermatolog dziecięcy i dla dorosłych

Nasza Poradnia Lekarska jest miejscem, w którym konsultacje dermatologiczne obejmują zarówno dorosłych, jak i najmłodszych Pacjentów. Pacjenci mogą oczekiwać zarówno oceny zmian skórnych, jak i podjęcia leczenia farmakologicznego bądź zabiegowego – adekwatnie do postawionej diagnozy.

Nasz dermatolog prywatnie przeprowadzi konsultację, zapewniając pomoc m.in. w schorzeniach skóry, włosów i paznokci wszelkiego typu: począwszy od trądziku młodzieńczego, przez atopowe zapalenie skóry, wyprysk kontaktowy, aż po grzybice, brodawki, łojotok i wiele więcej.

Dermatolog podczas konsultacji przyjrzy się zmianom skórnym – tak, by możliwe było zdiagnozowanie charakteru dolegliwości, zleci dodatkowe badania diagnostyczne – gdy zajdzie taka konieczność, np. przy niektórych odmianach grzybicy, a także zajmie się leczeniem chorób przewlekłych.

Dermatolog dziecięcy i dla dorosłych przyjmuje w Poradni środy od godz. 17.00.

By uzyskać więcej informacji, można zadzwonić do Poradni lub skontaktować się bezpośrednio. Na konsultację umówić można się zarówno telefonicznie, jak i podczas osobistej wizyty w recepcji.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]