Lekarz medycyny pracy

Lekarz medycyny pracy

Badania wstępne lub okresowe do pracy, badania wysokościowe, do prawa jazdy czy też kontrolne… To tylko niektóre sytuacje, w których pomocy udzielić może lekarz medycyny pracy. Poradnia Lekarska dr Alicji Karney prowadzi również konsultacje w tej dziedziny medycyny, współpracuje również z firmami.

Lekarz medycyny pracy

Zakres badań związanych z medycyną pracy jest rozległy. U nas wykonać można szeroką gamę badań, niezbędnych do różnych celów zawodowych. Wykonujemy m.in. badania:

  • wstępne,
  • okresowe,
  • kontrolne,
  • wysokościowe,
  • sanitarne,
  • badania do prawa jazdy wszystkich kategorii,
  • zaświadczenia o możliwości niekorzystania z pasów bezpieczeństwa w samochodzie.

Dysponujemy własnym Punktem Pobrań, mamy szeroką gamę możliwości diagnostycznych, jak również możliwością konsultacji dodatkowych ze specjalistami z naszej Poradni.

Współpracę oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak również firmom, które chcą zapewnić swoim pracownikom diagnostykę na potrzeby pracy zawodowej. Nasz lekarz medycyny pracy wykona wszystkie wymagane prawem pracy badania.

Szczegóły uzyskać można, kontaktując się z naszą recepcją – czekamy zarówno na telefony, jak i osobistą wizytę w naszej Poradni.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]