Pediatra

Pediatra

W wieku dziecięcym wymagana jest stała opieka lekarska, dotyczy ona bilansów zdrowia, badania przed szczepieniami, jak i w przypadku nagłego zachorowania dziecka. Wsparcia medycznego dla dzieci udziela dobry pediatra – lekarz posiadający specjalizację w chorobach wieku dziecięcego.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney zapewnia szeroką opiekę pediatryczną nad dziećmi od pierwszych dni życia aż po ukończenie 18. roku życia.

W zespole pediatrów znajdziesz doświadczonych specjalistów. Naszym pediatrą jest m.in. doktor Alicja Karney – założycielka Poradni, doktor nauk medycznych ze specjalizacją II stopnia.

Dziećmi  zajmie się u nas dobry pediatra, prowadząc konsultacje zarówno w ramach kontroli zdrowia, jak i sytuacji nagłych chorób i innych problemów medycznych. Nasza poradnia znajduje się w dzielnicy Żoliborz, przy ul. Rydygiera 13.

Prywatny pediatra dla dziecka

Małym Pacjentom zapewniamy pełną opiekę medyczną  – począwszy od bilansów oraz okresowych badań kontrolnych, które pozwalają określić prawidłowy rozwój dziecka, aż po pomoc w nagłych wypadkach czy leczenie chorób przewlekłych.

Nasi lekarze pediatrzy codziennie w godzinach popołudniowych. Przychodnia jest dostosowana pod względem technicznym do przyjmowania Pacjentów w wieku dziecięcym. Dysponujemy również własnym punktem pobrań materiału do badań diagnostycznych.

Pediatra prywatnie z naszej Poradni to specjalista z II stopniem specjalizacji. W wybranych przypadkach pediatra skieruje dziecko na konsultację u innego specjalisty. Przyjmuje u nas m.in. dziecięcy ortopeda, nefrolog, alergolog, dermatolog oraz kardiolog. Pediatrzy przyjmują do piątku w godzinach popołudniowych.

Informacje szczegółowe:

Dni przyjęć: od poniedziałku do piątku w godz. 16.00 – 20.00
Cena wizyty: 140-150 zł

Współpracujemy z licznymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w ramach prywatnych ubezpieczeń medycznych. Informację o tym, czy nasz prywatny pediatra jest dostępny również w ramach Twojego!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji – zadzwoń lub napisz, kontaktując się z naszą recepcją.