Logopeda dziecięcy

Logopeda neurologopeda dziecięcy

Rozszczep podniebienia, opóźniony rozwój mowy, zaburzenia artykulacji… to tylko niektóre spośród dolegliwości natury logopedycznej i neurologopedycznej. Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje specjalistyczną pomoc Pacjentom, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie.

Nasz logopeda to wykwalifikowany specjalista z doświadczeniem zawodowym, który podejmuje się pracy zarówno z dziećmi, jak i z młodzieżą. Celem pracy logopedy jest zniwelowanie problemów z mówieniem i ułatwienie codziennej komunikacji pacjentom. Terapia prowadzona jest metodami dostosowanymi do specyfiki zaburzeń medycznych, po przeprowadzeniu badań.

Doświadczony logopeda dziecięcy

Zajęcia, prowadzone przez neurologopeda są w formie terapii indywidualnej. Konsultacja, którą przeprowadza logopeda to zarówno proces diagnostyczny, jak i terapia metodami dobranymi do specyfiki zaburzenia mowy.

Neurologopeda – w jakich przypadkach może pomóc logopeda o tej specjalności?

W Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney przyjmuje specjalistka w dziedzinie logopedii oraz neurologopedii. Problemy, w których może pomóc logopeda to między innymi:

  • problemy z jedzeniem
  • problemy u dzieci po operacjach wad wrodzonych twarzoczaszki
  • opóźniony rozwój mowy
  • krótkie wędzidełko języka.

By uzyskać pełne informacje o zakresie udzielanego wsparcia – skontaktuj się z nami.

Uwaga! Nie pracujemy pod względem logopedycznym z dziećmi autystycznymi.

Informacje praktyczne

Przyjmuje w piątki od godz. 14:30

Cena: pierwsza wizyta 120zł; terapia 100zł (za każde spotkanie)

Aby umówić się na wizytę w naszej poradni lub uzyskać więcej informacji – skontaktuj się. Na Twoje pytania odpowiemy zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio – pytaj o nie w recepcji.