Aktualności

Do Zespołu Poradni dołącza dietetyk mgr Izabela Trela Już od 29.11 zapraszamy na konsultacje!*kobiety w ciąży*mamy karmiące piersią*dzieci i dorośli z problem nadmiernej masy ciała i innymi chorobami dieto-zależnymi Ważna informacja! Od dnia 5.10.2019 nie będzie można dojechać do Poradni od strony Placu Grunwaldzkiego z powodu remontu ulicy Rydygiera. Zalecany dojazd od ulicy Anny German lub od ulicy Przasnyskiej skręcając w Rydygiera. W razie problemów z dojazdem prosimy o kontakt z rejestracją. Zespół Poradni

Będziemy informować Państwa na bieżąco o aktualnościach dotyczących naszej Poradni. Informacje będzie można znaleźć na stronie oraz na naszym profilu na facebooku.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług naszej Poradni.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]