Ortopeda dziecięcy

Ortopeda dziecięcy

Dobry ortopeda dziecięcy to specjalista, który zatroszczy się m.in. o prawidłowy rozwój stawów biodrowych malucha, a także profilaktykę i leczenie wad postawy, chorób kręgosłupa czy też narządu ruchu.
Poradnia Lekarska dr Alicji Karney jest miejscem, gdzie przyjmuje ortopeda dziecięcy, a także dla dorosłych pacjentów. W dzielnicy Żoliborz, można uzyskać wsparcie medyczne w tej właśnie dziedzinie w naszej Poradni.

Ortopeda w Warszawie: USG i inne badania oraz terapia

Nasza poradnia ortopedyczna dla dzieci, a także dorosłych zapewnia opiekę medyczną w zakresie wszelkiego typu schorzeń ortopedycznych. Specjalista chirurgii ortopedycznej i traumatologii II stopnia przyjmuje Pacjentów zarówno cierpiących na przewlekłe schorzenia, jak i dolegliwości pourazowe – wszelkiego typu stłuczenia, zwichnięcia i inne.

Zajmujemy się również najmłodszymi pacjentami – ortopeda dziecięcy wykona m.in. badanie USG bioderek dziecięcych. W razie potrzeby skieruje na badania radiologiczne lub inne niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy.

Poradnia ortopedyczna dla dzieci i dorosłych

W naszej poradni ortopedycznej można liczyć na wsparcie lekarskie zarówno w przypadku chorób przewlekłych, jak i urazów. Konsultacje prowadzi u nas dobry ortopeda dziecięcy i dla dorosłych – specjalista z wieloletnim doświadczeniem i II stopniem specjalizacji. Badanie odbędzie się w warunkach dostosowanych do potrzeb Małych Pacjentów.

Gdy chodzi o badania, które wykona nasz ortopeda – USG jest tylko jednym z nich. W naszej recepcji można ustalić dogodny dla siebie termin na to badanie oraz inne wizyty lekarskie.

Informacje praktyczne:

Dni przyjęć: poniedziałki od godz. 16.30
Cena wizyty: 160 zł
z badaniem usg bioder u niemowląt – 220 zł

By poznać szczegóły i umówić się na konsultację, można zadzwonić bądź skontaktować się bezpośrednio z recepcją Poradni.