Nefrolog dziecięcy

Nefrolog dziecięcy

Choroby nerek oraz układu moczowego są problemem dotykającym zarówno małych pacjentów, jak i nastolatków. We wszystkich tych przypadkach niezbędny może się okazać nefrolog dziecięcy. To specjalista, który udzieli wsparcia zarówno, gdy choroba ma charakter przewlekły lub nagły i wymaga szybkiej interwencji.

Nefrolog, jako specjalista od nerek i układu moczowego, przeprowadzi konsultację i zleci badania diagnostyczne, które pozwolą na prawidłowe leczenie.

Nefrolog dziecięcy

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney w zakresie nefrologii prowadzi porady dla pacjentów poniżej 18. roku życia. Przyjmuje u nas doświadczony nefrolog – lekarz pediatra z podspecjalizacją w zakresie nefrologii. Przyjmuje w każdy czwartek miesiąca po południu. Na wizytę możliwe jest zapisanie się również bez skierowania – wizyta ma charakter prywatny.

Nefrolog w naszej poradni to:

  • konsultacja medyczna z lekarzem nefrologiem dziecięcym, posiadającym wieloletnie doświadczenie w leczeniu młodych pacjentów,
  • własny punkt pobrań do badań laboratoryjnych oraz zapewniamy m.in. badania USG na miejscu.

Informacje praktyczne

Dni przyjęć: w czwartki godz. 17:00
Cena wizyty: 140 zł

Współpracujemy z szeregiem Towarzystw Ubezpieczeniowych, realizując popularne polisy zdrowotne. Aby uzyskać więcej informacji na temat konsultacji nefrologicznych, jak i warunków płatności i innych zagadnień związanych z funkcjonowaniem Poradni, prosimy o kontakt. Nasza recepcja znajduje się przy Rydygiera 13. Informacji udzielamy również drogą telefoniczną.