Internista

Internista

Internista to specjalista chorób wewnętrznych, lekarz, którego odwiedzamy najczęściej – traktowany jest jako lekarz pierwszego kontaktu. Regularne kontrole stanu zdrowia pozwalają na wykrycie wielu chorób we wczesnym stadium – dają szansę na szybszą rekonwalescencję i uniknięcie poważnych problemów ze zdrowiem.

W Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney przyjmuje internista prywatnie – w naszej Poradni Lekarskiej masz możliwość umówienia się na konsultację.

Lekarz internista z doświadczeniem

W zespole lekarzy internistów nasza Poradnia ma specjalistów chorób wewnętrznych, w tym gastroenterologii, o szerokim doświadczeniu. Wykonujemy również badania diagnostyczne, w tym laboratoryjne (własny punkt pobrań).

Nasz internista przyjmuje zarówno Pacjentów chcących skontrolować swój stan zdrowia, jak i w sytuacji, gdy chcą się przygotować do szczepienia czy też podjąć leczenie choroby przewlekłej.

W razie potrzeby, lekarz internista skieruje również do innych specjalistów, w tym współpracujących z naszą poradnią, czy też zleci badania, pozwalające postawić prawidłową diagnozę i podjąć odpowiednie leczenie.

Internista prywatnie: Żoliborz, Rydygiera 13

W Poradni Lekarskiej przyjmują obecnie:

dr Mariusz Miśkiewicz – specjalista internista II stopnia.
Konsultacje dorosłych w zakresie chorób wewnętrznych, szczególnie w zakresie gastroenterologii.

Dni przyjęć: poniedziałki i środy w godz. 18.30 – 20.00
Cena wizyty: 140 zł

dr Anna Podrażka – Szczepaniak – specjalista internista II stopnia.
Konsultacje dorosłych w zakresie chorób wewnętrznych.

Dni przyjęć: czwartki w godz. 8.00- 12.00
Cena wizyty: 140 zł
Wizyty domowa: 250zł

By umówić się na konsultację z lekarzem lub uzyskać dodatkowe informacje, m.in. na temat ubezpieczycieli, z którymi współpracujemy i metod finansowania leczenia – można skontaktować się z recepcją telefonicznie bądź osobiście. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.