Dermatolog dziecięcy

Dermatolog dziecięcy

Trądzik, atopowe zapalenie skóry, zakażenia grzybicze, brodawki… to tylko niektóre schorzenia, w przypadku których pomocy udzieli lekarz dermatolog.

Gdy chodzi o miasto Warszawa – dermatolog prywatnie przyjmuje w Poradni Lekarskiej dr Alicji Karney. Zakres wsparcia lekarskiego obejmuje wszelkie dolegliwości natury dermatologicznej. Na wizytę można umówić się również bez skierowania od lekarza rodzinnego.

Dermatolog dziecięcy i dla dorosłych

Nasza Poradnia Lekarska jest miejscem, w którym konsultacje dermatologiczne obejmują zarówno dorosłych, jak i najmłodszych Pacjentów. Pacjenci mogą oczekiwać zarówno oceny zmian skórnych, jak i podjęcia leczenia farmakologicznego bądź zabiegowego – adekwatnie do postawionej diagnozy.

Nasz dermatolog prywatnie przeprowadzi konsultację, zapewniając pomoc m.in. w schorzeniach skóry, włosów i paznokci wszelkiego typu: począwszy od trądziku młodzieńczego, przez atopowe zapalenie skóry, wyprysk kontaktowy, aż po grzybice, brodawki, łojotok i wiele więcej.

Dermatolog podczas konsultacji przyjrzy się zmianom skórnym – tak, by możliwe było zdiagnozowanie charakteru dolegliwości, zleci dodatkowe badania diagnostyczne – gdy zajdzie taka konieczność, np. przy niektórych odmianach grzybicy, a także zajmie się leczeniem chorób przewlekłych.

Wykonujemy ponadto  m.in. takie zabiegi dermatologiczne, jak leczenie brodawek ciekłym azotem (wymrażanie).

Dermatolog dziecięcy i dla dorosłych przyjmuje w Poradni środy od godz. 17.00. Koszt wizyty to 140 zł. Gdy chodzi o wymrażanie brodawek – koszt jest uzależniony od wielkości i ilości brodawek, dlatego jest ustalany indywidualnie.

By uzyskać więcej informacji, można zadzwonić do Poradni lub skontaktować się bezpośrednio. Na konsultację umówić można się zarówno telefonicznie, jak i podczas osobistej wizyty w recepcji.