Laryngolog

Laryngolog

Choroby gardła, nosa, zatok czy uszu…Są przypadki medyczne, w których wsparcie internisty czy pediatry nie wystarczy, by leczenie pozwoliło wrócić do zdrowia.

Pacjentom, którzy zmagają się z dolegliwościami górnych dróg oddechowych potrzebny jest  laryngolog. Lekarz, który po odpowiednich badaniach diagnostycznych, podejmie odpowiednie leczenie.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje możliwość skorzystania z konsultacji u laryngologa. Przyjmuje u nas laryngolog prywatnie – lekarz medycyny ze specjalizacją w zakresie otolaryngologii. Laryngolog przyjmuje we wtorki po południu.

Dobry laryngolog prywatnie: Warszawa

Laryngolog zajmuje się wszelkiego typu schorzeniami otolaryngologicznymi – uszu, nosa, gardła oraz zatok, zapewniając wsparcie zarówno w chorobach przewlekłych, jak i w przypadku nagłych zachorowań.

Informacje szczegółowe:

Dni przyjęć:
Cena wizyty: 140 zł

Na wizytę umówić się można zarówno telefonicznie, jak i kontaktując się bezpośrednio z naszą recepcją przy Rydygiera 13.

Konsultacje laryngologiczne są dostępne w ramach ubezpieczeń prywatnych. Aby uzyskać dodatkowe informacje, można zadzwonić lub napisać do Poradni.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poradnia Karney, ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

[recaptcha]