Laryngolog

Laryngolog

Choroby gardła, nosa, zatok czy uszu…Są przypadki medyczne, w których wsparcie internisty czy pediatry nie wystarczy, by leczenie pozwoliło wrócić do zdrowia.

Pacjentom, którzy zmagają się z dolegliwościami górnych dróg oddechowych potrzebny jest  laryngolog. Lekarz, który po odpowiednich badaniach diagnostycznych, podejmie odpowiednie leczenie.

Poradnia Lekarska dr Alicji Karney oferuje możliwość skorzystania z konsultacji u laryngologa. Przyjmuje u nas laryngolog prywatnie – lekarz medycyny ze specjalizacją w zakresie otolaryngologii. Laryngolog przyjmuje we wtorki po południu.

Dobry laryngolog prywatnie: Warszawa

Laryngolog zajmuje się wszelkiego typu schorzeniami otolaryngologicznymi – uszu, nosa, gardła oraz zatok, zapewniając wsparcie zarówno w chorobach przewlekłych, jak i w przypadku nagłych zachorowań.

Informacje szczegółowe:

Dni przyjęć: wtorki od godz. 16.00
Cena wizyty: 140 zł

Na wizytę umówić się można zarówno telefonicznie, jak i kontaktując się bezpośrednio z naszą recepcją przy Rydygiera 13.

Konsultacje laryngologiczne są dostępne w ramach ubezpieczeń prywatnych. Aby uzyskać dodatkowe informacje, można zadzwonić lub napisać do Poradni.